Get Adobe Flash player

  

    Biuro Projektów MW projektuje budynki architektury mieszkaniowej wielorodzinne, willowe i rezydencjonalne, budynki użyteczności publicznej, przemysłu i handlu, jak również wnętrza. 

Możemy również zaproponować Państwu bogatą ofertę gotowych projektów  firm architektonicznych:

       

                 

                        

  Rokrocznie architekci Biura  MW stylizują wyszukaną formę architektoniczną budynków, sporządzają dokumentacje projektowe inwestycji od a do z - od planów zagospodarowania terenu, poprzez design projektu architektoniczno-budowlanego, po projekt wnętrz i aranżację - aż do najdrobniejszego detalu. 

  W nadzorze autorskim kontrolują proces budowlany. Pomagają swoim Klientom wybrać sprawdzonych, skrupulatnych i sumiennych wykonawców, doradzają przy wyborze materiałów budowlanych i wykonawstwa.

   Biuro MW prowadzi pełny proces inwestycyjny i związane z nim procedury administracyjne, uzyskując warunki dostaw i przyłączeń mediów, decyzje o ustaleniu warunków zabudowy, decyzje o pozwoleniu na budowę.

  Biuro MW zatrudnia i w różnej formie współpracuje z projektantami, wśród których są: architekci, architekci wnętrz, konstruktorzy; projektanci branży elektrycznej i teletechnicznej oraz inteligentnych budynków; branży sanitarnej, wentylacji i klimatyzacji, branży drogowej; geotechnicy i geodeci, projektanci ogrodów i zieleni.

 Copyright © Firma"Wójcik" 2011.            All Rights Reserved.