Get Adobe Flash player

     

    Firma "Wójcik"specjalizuje się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji robót przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, handlowo – usługowych, a kończąc na dużych obiektach handlowych użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycyjną począwszy od uzyskania warunków WZIZT, opracowania projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami i pozwoleniem na budowę, poprzez sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. W imieniu Inwestora podejmujemy się rozwiązywania wszelkich problemów formalno-prawnych powstałych w trakcie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych. W zakresie usług, świadczonych przez naszą firmę jest także sprawowanie funkcji inwestora zastępczego wraz z pełnym rozliczeniem kosztów budowy, a także realizacja obiektów pod klucz na zasadzie generalnego wykonawstwa. Oprócz obsługi inwestycji prowadzimy również działalność w zakresie projektowania budynków i budowli inżynierskich, a także urządzeń, sieci instalacyjnych oraz dróg. Wykonujemy ekspertyzy inżynierskie z zakresu budownictwa. Na zlecenie Inwestora przygotowujemy i prowadzimy przetargi w jego imieniu oraz organizujemy proces ofertowania robót i dostaw materiałowo-sprzętowych.


Specjalność firmy

- kompleksowy nadzór i obsługa formalno-prawna inwestycji budowlanych
- przygotowanie i koordynacja robót przy realizacji zadań inwestycyjnych
- pełnienie funkcji inwestora zastępczego
- realizacja obiektów pod klucz na zasadzie generalnego wykonawstwa
- doradztwo techniczne i rzeczoznawstwow zakresie budownictwa
- projektowanie budynków i budowli, dróg oraz sieci i urządzeń instalacyjnych
- kosztorysowanie budowlane
- przeglądy okresowe obiektów budowlanych

Klienci indywidualni

     Oferta naszej firmy w dużej mierze skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy jeszcze nie rozpoczęli budowy swego domu. Nasi pracownicy oferują swą wiedzę i doświadczenie z których będziecie Państwo mogli skorzystać na każdym etapie prowadzonej budowy. W zależności od potrzeb naszych klientów specjaliści firmy STRUO mogą pełnić funkcję kierownika waszej budowy jak również sprawować nadzór inwestorski nad prowadzonymi robotami. Ponadto mogą Państwo liczyć również na pomoc w kwestii wyboru wykonawcy jak również technologi i materiałów budowlanych. Prócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z diagnostyką termowizyjną oraz z certyfikacją energetyczną budynków.

Klienci firmowi

     Równie bogatą ofertę usług przygotowaliśmy dla klientów firmowych. W ramach naszej działalności możemy świadczyć usługi obejmujące stały nadzór nad istniejącymi obiektami. Obejmują one wykonywanie przeglądów technicznych czy koordynowanie wszelkich robót budowlanych prowadzonych na terenie Państwa zakładu. Nasi pracownicy służą również pomocą na etapie analizy i przygotowania projektu budowlanego – tworzymy kosztorysy inwestycji oraz przygotowujemy przedmiary planowanych robót. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z diagnostyką termowizyjną jak również certyfikacją energetyczną budynków.


Copyright © Firma"Wójcik" 2011.            All Rights Reserved.